Currencies:Language: polish
Shopping Cart  now in your cart 0 item(s) - €0.00

Wysyłka i Powrót


przesyłki
Zamówienia wysyłamy przez International Express Korespondencji i zazwyczaj dotrze w ciągu 1 tygodnia. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem online i współpracować z EMS długoterminowy. Wszystkie zamówienia są ubezpieczone do pełnej kwoty zakupu i mogą być śledzone przy target="_blank"> href="http://www.ems.com.cn/english-main.jsp" EMS strony
Upewnij się, że jesteś w domu, gdy oczekuje się pakiety przyjeżdżać.
Wszystkie pakiety są wysyłane wewnątrz innej skrzynki.
Podczas gdy dla sprzedaży hurtowej, proszę o kontakt ! Darmowa wysyłka i wielka zniżki mogą być oferowane.


Powrotna polisa
Przed wyprawą łatwą wymianę i zwrot polityki, należy skontaktować się z nami na adres wysyłki, jeśli chcesz wysyłać rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie tj niezużytych, niemytych, ze wszystkimi etykietkami dołączać.
podczas składania zamówienia w zależności od obrazów, które oferujemy proszę potwierdzić kolor, rozmiar i styl. Po otrzymaniu naszych produktów, jeśli nie jesteś zadowolony z koloru lub rozmiaru, ale nie problemy z jakością, wymiany lub częściowego zwrotu kwoty zakupu są dostępne. Powrotna wysyłka jest na koszt kupującego.
W odniesieniu do problemów związanych z jakością lub błędnej wersji, proszę robić zdjęcia przedmiotów i wyślij je do nas. Bierzemy pełną odpowiedzialność, jeśli problemy z jakością są zainteresowane.
Jeśli chcesz wymieniać rzeczy na inny styl lub żądanie zwrotu, prosimy o poinformowanie nas tropi liczbę po produkty są wysyłane z powrotem. Po otrzymaniu pakietu, wysyłamy przedmiot zmienić kolejność lub zwrotu płatności.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu swoich produktów, prosimy o kontakt !


Anulowanie zamówienia
Rezygnacja z zamówienia należy wystąpić przed zamówienie zostało wysłane. Spowodować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin po umieszczeniu zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu. Dziękujemy za zrozumienie. wnioski o anulowanie po zamówienie zostało wysłane są traktowane zgodnie z naszą polityką powrotną.
Friendly Wskazówki : Jeśli nie otrzymać 10-cyfrowy numer przesyłki w ciągu 3 dni od daty złożenia zamówienia, serwer e-mail może być postrzegane go jako spam. . W takim przypadku prosimy o o kontakt Pomoc